O Wydarzeniu

Zapraszam Was, miłośników naturalnej i holistycznej pielęgnacji ciała i duszy na tegoroczny Slow Weekend, na którym się pojawimy razem ze swoimi Cudami Natury. Będzie można zaopatrzyć się u nas w stworzone własnoręcznie zestawy prezentowe, lub skomponować własny zestaw świąteczny dla najbliższej osoby 🙂

Dziesiąte z kolei, najwolniejsze targi tej zimy odbędą się 8 i 9 grudnia w praskich halach na ul. Mińskiej 65. Jak co roku organizatorzy zapraszają na zimową edycję Slow Weekendu. Wydarzeniu towarzyszy hasło #KupujLepszePrezenty.

Wydarzenie na facebooku:
Slow Weekend #10 – KupujLepszePrezenty na Święta!

Lokalizacja

ul. Mińska 65, 03-828 Warszawa
(zbieg ulic Mińskiej i Chodakowskiej)

czas

8-9 grudnia 2018 (sobota i niedziela),
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00

koszt

Wydarzenie jest bezpłatne.
Dozwolony wstęp ze zwierzętami.

SLOW WEEKEND

Targi Slow Weekend to największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i w świątecznej atmosferze polskich projektantów, twórców oraz producentów tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających przestrzenie starej praskiej drukarni czekać będzie 300 wystawców z całej Polski i starannie wyselekcjonowane marki. Zgodne z zasadą #KupujLepszePrezenty będzie można tam znaleźć wyjątkowe podarunki dla najbliższych: autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło, ekologiczne kosmetyki, a także artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Pin It on Pinterest

Koszyk

Cart is empty

Suma
zł0.00
UŻYJ
0